Oddam wolontariuszy w dobre ręce

Mamy przyjemność zaprosić Państwa organizację do udziału w nowym projekcie fundacji Internationaler Bund Polska pod nazwą ,,Seniorzy w Działaniu?. Jedną z płaszczyzn  naszej działalności jest propagowanie wolontariatu wśród mieszkańców Tychów powyżej 60 roku życia.

Poszukujemy organizacji i instytucji, które są zainteresowaniem nawiązaniem współpracy w wolontariuszami będącymi uczestnikami naszego projektu. Zachęcamy Państwa do przygotowania dla nich ofert pracy wolontarystycznej. Chcemy aby nasi wolontariusze trafili do organizacji profesjonalnych, które będą miały pomysł na wykorzystanie ich zaangażowania i doświadczenia życiowego.

Jak zaprosić wolontariusza do siebie:

A.      Wypełnić załączoną kartę zgłoszeniową i przygotować program pracy wolontarystycznej

B.      Przesłać wypełniony druk mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

C.      Z wszystkimi organizacjami nawiążemy kontakt w celu omówienia szczegółów współpracy

Wszelkich informacji udziela Karolina Karczewska od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 w Centrum Integracji Społecznej, prowadzonym przez fundację Internationaler Bund Polska  na ul. Edukacji 11 w Tychach (budynek dawnego internetu Zespołu Szkół nr 5 (budowlanki), obok Basenu Miejskiego.  tel. 32 219 10 10, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.