Krakowskie spotkanie projektu "Volunteering in Central, East and West Europe: A Pathway to Employment" (VAPE) w ramach programu Grundtvig
Program Grundtvig

Kolejne międzynarodowe spotkanie w ramach  projektu ?"Volunteering in Central, East and West Europe: A Pathway to Employment" (VAPE), odbyło się w Krakowie w dniach 16-19 września 2013 roku. W spotkaniu udział wzięli reprezentanci Tmelník o.s. z Czech, Internationaler Bund Franken z Niemiec, Austria ? Gratz Caritas,  Barnardo?s z Wielkiej Brytania, Musikcafe After Eight z Finlandii, YES Forum z Niemiec, Pitea Municipality ze Szwecji, CMO Groningen z Holandii, Centrul de Voluntariat Resita ? z Rumunii.


alt

Spotkanie było zorganizowane przy współpracy Stowarzyszenia Siemacha, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego i Festiwalu Kultury Żydowskiej. Pierwszego dnia uczestnicy skupili się na tematyce wolontariatu w Polsce i w Austrii, natomiast drugiego dnia podczas wizyt studyjnych uczestnicy i uczestniczki zapoznali się z działalnością i wdrażaniem dobrych praktyk w ramach wolontariatu przez Festiwal Kultury Żydowskiej i Stowarzyszenie Siemacha.

alt

alt

Projekt VAPE jest finansowany w ramach programu Grundtvig ?Uczenie się przez całe życie?.

alt

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym fanpage:

https://www.facebook.com/InternationalerBundPolska